Wczytuję stronę…

O inwestycji

Zarzecze to najnowsza inwestycja dewelopera Tryboń PPI. Kameralny projekt powstaje w cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. W ramach inwestycji zostanie zrealizowany jeden czteropiętrowy budynek, który obejmie 72 mieszkania. W chwili obecnej oferujemy kompaktowe i bardzo ustawne mieszkania w metrażach 52m², 58m2 oraz 71 m².

Każde mieszkanie posiada dużą loggię, balkon oraz ogródki, w których będzie można zaznać spokoju i wypoczynku po całym dniu pracy. W części parterowej budynku zostanie zlokalizowany garaż z 65 miejscami parkingowymi. Na terenie inwestycji przewidzieliśmy też miejsca postojowe naziemne. Mieszkańcy będą mieli też do swojej dyspozycji komórki lokatorskie, schowki zlokalizowane przy loggiach, dwie wózkownie oraz cichobieżne windy. Inwestycja powstanie na pruszkowskim Żbikowie przy ul. 3 Maja 65. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wyłącznie niska zabudowa, tereny rekreacyjne, placówki edukacyjne oraz usługowe. Sprawną komunikację z Warszawą zapewnia stacja kolejowa oraz autostrada A2.

Zarzecze to projekt kierowany do osób, która chcą mieszkać daleko od zgiełku centrum miasta. Jeśli szukacie Państwo spokojnego i przyjaznego miejsca do zamieszkania to zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszych mieszkań.

Co nas wyróżnia

Fotowoltaika - zasila części wspólne budynków Osiedla Słoneczna Marki

Ekologia

Na dachu budynku znajdą się panele fotowoltaiczne kompensujące dużą część opłat związanych ze zużyciem energii elektrycznej w częściach wspólnych budynku.

Blue Bolt - dostęp do części wspólnych budynków Toruńska Wołomin za pomocą smartfona

Inteligentny budynek

Dostęp do budynku i wjazd do garażu za pomocą smartfona!
Zdarzyło Ci się zapomnieć kluczy? Pilot do garażu został w mieszkaniu? Nic się nie martw. Wszystkie drzwi w częściach wspólnych oraz garaż otworzysz swoim telefonem.

Zalety inwestycji

Lokalizacja naszej inwestycji to bardzo dobry punkt zarówno pod względem komunikacji jak i infrastruktury. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziecie Państwo wszystko czego potrzeba w codziennym życiu.

Idealnie połączenie z Warszawą zapewnia autostrada A2. Nasza inwestycja jest od niej oddalona dokładnie o 1 km. Dzięki czemu nie musimy stać w porannych korkach. Osoby niezmotoryzowane mogą skorzystać z dworca PKP i dojechać do Warszawy Szybką Koleją Miejską SKM. Do dworca można dostać się pieszo (ok. 15 min), autem (3 min.) lub autobusem linii 6 oraz 7 (ok. 8 min.). Przystanek autobusowy znajduje się przy ul. 3 Maja - 50 m od naszej inwestycji. Przy dworcu zlokalizowany jest parking Parkuj i Ruszaj oraz galeria handlowa Nowa Stacja Pruszków.

Zakupy zrobimy w sąsiadujących z naszą inwestycją sklepach spożywczych, a samochód zatankujemy na pobliskiej stacji benzynowej. Opiekę medyczną zapewnia przychodnia lekarska (100 m) oraz Szpital Kolejowy im. Włodzimierza Roeflera.

Wszyscy posiadający dzieci na pewno ucieszą się z bliskości placówek edukacyjnych. Tuż obok naszego budynku znajduje się Publiczne Przedszkole numer 8, a 200 m dalej Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej Curie. Niedaleko zlokalizowane jest drugie Przedszkole Publiczne nr 7 oraz żłobek.

Wzdłuż ulicy 3 Maja znajdziemy wiele punktów usługowych takich jak: poczta, pralnia, fryzjer, krawiec, warzywniak, apteka, restauracja, cukiernia.

Wszyscy lubiący spędzać aktywnie czas mogą skorzystać z oferty Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie (joga, basen, ścianka wspinaczkowa, fitness, siłownia i wiele innych) oraz wybrać się do oddalonego ok. 600 m Parku Kultury i Wypoczynku Mazowsze (wypożyczalnia rowerów, jezioro z plażą, park, boiska, place zabaw dla dzieci).

30 lat doświadczenia spółki TPPI
Nowoczesny budynek
72 komfortowe mieszkania
30 minut od centrum Warszawy
100% gwarancji zadowolenia
 • Zarzecze Pruszków - wizualizacja inwestycji

  Zarzecze Pruszków - wizualizacja inwestycji

 • Zarzecze Pruszków - wizualizacja inwestycji

  Zarzecze Pruszków - wizualizacja inwestycji

 • Zarzecze Pruszków - wizualizacja inwestycji

  Zarzecze Pruszków - wizualizacja inwestycji